شرکت شبکه‌سازان همیار آلفا

شرکت شبکه‌سازان همیار آلفا از سال1389 فعالیت خود را در حوزه IT آغاز نمود. این شرکت به صورت کاملاً تخصصی در زمینه‌های شبکه‌های Wire ,Wireless و تلفن‌های تحت شبکه(VOIP) در بازار داخلی به کار مشغول می‌باشد. در راستای دستیابی به اهداف تدوین شده، شعار سازمانی آلفا “Permanent link” یا “ارتباط پایدار” (ایجاد ارتباطی امن، پایدار، بدون وقفه و همیشگی) تعریف شده است.

شرکت شبکه‌سازان همیار آلفا با بهره‌گیری از سال‌ها تجربه فنی تیم متخصص خود در بخش شبکه‌های Wire ,wireless و تلفن‌های تحت شبکه(VOIP) بصورت 24 ساعته و حتی در ایام تعطیلات رسمی به شرکت‌ها و سازمان‌ها خدمات ارائه می‌نماید. نقطه قوت این شرکت طراحی صحیح و اصولی شبکه‌های مختلف، با نرم‌افزارهای به‌روز که نیازمند زمان زیادی است می‌باشد. همچنین راه‌اندازی بیش از 300 مدل دستگاه‌های شبکه از نام‌های تجاری مختلف سرمایه گرانبهایی است که این تیم از آن برخوردار است.

young it engeneer business man with thin modern aluminium laptop in network server room
question

نیازسنجی مشتری

Ideas

بازدید اولیه

medical-history

طراحی اولیه

consent

هماهنگی بودجه با طرح

upload-settings

طراحی نهایی

تیم فنی شرکت آلفا بر این عقیده است که در فاز طراحی دقت، بسیار اهمیت داشته و از این رو بیشترین زمان برای طراحی در نظر گرفته شده است. همچنین نصب دقیق و اصولی نیز سرلوحه کار تیم نصب قرار دارد زیرا با این روش بیشترین رضایت برای کارفرما و کمترین پشتیبانی برای شرکت بوجود خواهد آمد.

نمونه هایی از تقدیر و تشکر شرکت های همکار

تقدیر و تشکر

mahdad

شرکت حمل و نقل بین‌المللی مهداد

about-safirabi aram

شرکت سفیر آبی آرام

fan_avaran_etelat_khebreh

شرکت فن‌آوران اطلاعات خبره

petroshimi

شرکت پتروشیمی

zare.gostar

شرکت ذره گستر پویا

douran

شرکت نوآوران ارتباطات دوران

atelat-ertebatat-khavarmianeh

گسترش ارتباطات و اطلاعات رایانه‌ای خاورمیانه