security-camera (1)

<span

سیستم‌های نظارتی یکی از مهمترین دغدغه سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد، کارشناسان تیم آلفا بهترین، کم هزینه‌ترین و سریعترین پیشنهادها و مشاوره‌ها را می‌تواند برای شما داشته باشند.

computer

مشاوره و ر‌اه‌اندازی شبکه

http://exaple.comکی از تکنولوژی‌هایی که تأثیر فراوان و مهمی در زندگی ما داشته، شبکه‌های کامپیوتری است، تجربه تیم آلفا می‌تواند بهترین کمک‌ها را در زمینه مشاوره و راه‌اندازی، حتی به بزرگترین سازمان‌ها و شرکت‌ها داشته باشد.
antenna

مشاوره و راه‌اندازی شبکه وایرلس(ctrl+k)

با پیشرفت فناوری اطلاعات در حوزه وایرلس امروزه تمامی دسترسی‌ها آسانتر و کاربردی‌تر شده، کارشناسان و مشاوران شرکت آلفا می‌توانند به شما که می‌خواهید یک شبکه قدرتمند و امن در حوزه وایرلس را داشته باشید، بهترین کمک را بکنند.

save

پشتیبانی و ذخیره‌سازی اطلاعات(بکاپ)

اگر به یکباره تمامی اطلاعات شما از بین برود چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید؟
کارشناسان آلفا با استفاده از جدیدترین و بروزترین تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه ذخیره‌سازی و بکارگیری اطلاعات، خیالی آسوده را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

web-settings

نگهداری و پشتیبانی شبکه(ctrl+k)

یکی از بهترین گزینه ها برای صرف جویی و کاهش هزینه برای شرکتهای مختلف میتواند سپردن نگهداری و پشتیبانی شبکه به یک شرکت معتبربا کارشناسان با تجربه و متخصص باشد.

headset

مشاوره و راه‌اندازی Voip

 نام Voip مخفف Voice Over IP می‌باشد که دز زبان فارسی تلفن تحت شبکه یا IP تلفنی گفته می‌شود. این تکنولوژی این امکان را می‌دهد که بر روی اینترنت و شبکه یک مکالمه بدون نقص همراه با امکانات کاربردی راه‌اندازی کنید.

و تجربه کنید که یک ارائه دهنده خدمات جامع پشتیبانی شبکه

به مشتریان ما بپیوندید

علاوه بر تضمین تداوم کسب و کار، پیشرفت و توسعه آن را هم برای شما فراهم می‌آورد
bank
logoirancar
Asiatech_logo_farsi
Talia-logo-LimooGraphic
Rightel-logo-LimooGraphic
rah-ahan
اداره راه و ترابری
سازمان بنادر و دریا نوردی
267
behnoshpng
دلسا
ماهتاب

تخصص آلفا در برند

ما به واسطه همکاری با واردکنندگان این تجهیزات، علاوه بر تامین تجهیزات مورد نیاز مشتریان خود، شما را در زمینه مشاوره، نصب و پیکربندی این تجهیزات نیز یاری می‌دهیم. ما با توجه به نیاز مشتریان برای نصب و راه‌اندازی تجهیزات، از کارشناسان فنی و آموزش دیده بهره می‌بریم. از جمله تنظیمات لازم بر روی این تجهیزات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

slide_sixds